Intencje Mszy Świętej

Sobota, 26.06.
6.30    ++    Józef – 2 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
8.30    ++    Zofia – 30 rocz. śmierci i Stanisław – 35 rocz. śmierci Adamczyk
16.00    -    ŚLUB: Julianna Bazydło i Tomasz Kamiński
18.00    ++    Brat Krystian, mąż Józef oraz rodzice z obojga stron
        
Niedziela, 27.06. XIII Niedziela Zwykła
7.00    ++    Agnieszka i Władysław oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.30    ++    Hildegarda i Gerard Mielke
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Władysławy
13.00    +    Antoni Poźniak – int. od Izabeli Sawickiej z rodziną
18.00    ++    Waleria oraz bracia: Józef, Henryk i Zygfryd

Poniedziałek, 28.06. Świętego Ireneusza
6.30    -    O Boże błogosławieństwo w rodzinie Ciesielczyk
8.30    +    Władysława Kuligowska
18.00    ++    Jan Wilczewski – 38 rocz. śmierci oraz Eryka i Dariusz
        
        
Wtorek, 29.06. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
6.30    +    Mąż Paweł – w dniu imienin
    +    Helena Dorsz – int. Żywego Różańca
8.30    -    O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pawła – organisty
18.00    +    Stanisław Kuligowski – 30 rocz. śmierci
        
Środa, 30.06.
6.30    +    Janina Józefowicz – int. od koleżanek i kolegów z Klubu Seniora Remus
8.30    ++    Rodzice: Waleska i Antoni
18.00    ++    Piotr Milczyński – 6 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
        
Czwartek, 01.07.
6.30    +    Genowefa Szramke – 7 rocz. śmierci
8.30    -    Dziękczynno błagalna dla Haliny – w dniu imienin
18.00    -    Za kapłanów oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
        
Piątek, 02.07.
6.30    ++    Genowefa i Zdzisław Szramka oraz rodzice: Elżbieta i Leon
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 1 )
18.00    -    W intencji Misji  Świętych
        
Sobota, 03.07. Świętego Tomasza Apostoła- święto
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 2 )
8.30    -    Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
16.00    -    ŚLUB: Agata Pallach i Jacek Kaszubowski
18.00    -    Do Niepokalanego Serca Maryi o przemianę naszych serc
        
Niedziela, 04.07. XIV Niedziela Zwykła
7.00    ++    Franciszek Kullas – 2 rocz. śmierci oraz Elżbieta, Paweł, Helena, Franciszek i Mirosław
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 3 )
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    +    Krzysztof – w dniu urodzin
13.00    -    CHRZEST: Dzieci, Rodzice, Chrzestni
18.00    ++    Rodzice: Genowefa i Alfons oraz Zygfryd

Poniedziałek, 05.07.
6.30    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny – w dniu urodzin
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 4 )
18.00    +    Danuta Grzegorzewska – int. z pogrzebu
        
        
Wtorek, 06.07. Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej
6.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Danuty – w dniu urodzin
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 5 )
18.00    -    W intencji Papieża, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam
        
Środa, 07.07.
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 6 )
8.30    +    Jan Młodzianowski – 44 rocz. śmierci
18.00    +    Matka Regina – 9 rocz. śmierci
        
Czwartek, 08.07. Świętego Jana z Dukli
6.30    ++    Rodzice: Zuzanna i Teodor oraz Ludwika i Józef
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 7 )
18.00    ++    Genowefa, Lucyna, Paweł Kamrowscy
        
Piątek, 09.07.
6.30    ++    Mąż Roman, teść Józef oraz chrześniak Dariusz
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 8 )
18.00    -    WSPÓLNOTY PARAFIALNE
        
Sobota, 10.07.
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 9 )
8.30    + / -    Członków Żywego Różańca oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin
18.00    ++    Rodzice: Michalscy i Byliccy oraz rodzeństwo z obojga stron
        
Niedziela, 11.07. XV Niedziela Zwykła
7.00    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 10 )
8.30    -    Bożena i Witold – 11 rocz. ślubu
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Józef Zakrzewski – 91 rocz. śmierci oraz jego bracia: Edmund i Jan
1.300    -    Teresa i Ryszard – 45 rocz. ślubu
18.00    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy i Zbigniewa
        

Poniedziałek, 12.07. Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
6.30    +    Żona Regina Sprada – 5 rocz. śmierci
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 11 )
18.00    +    Wnuk Mikołaj – 8 rocz. śmierci
        
        
Wtorek, 13.07. Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
6.30    ++    Jan, Anna, Józef
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 12 )
18.00    ++    Ks. Bernard, Grzegorz – 4 rocz. śmierci, rodzice: Helena i Bernard oraz Zofia i Marian Wirkus
20.00    -    W intencji Ofiarodawców
    -    W intencji Ojczyzny i Rządzących – int. Żywego Różańca
    ++    Witold Szydłowski – 20 rocz. śmierci, rodzice: Zofia i Klemens Formella oraz brat Roman
        
Środa, 14.07.
6.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Henryka – w dniu urodzin
8.30    -    Dziękczynno – błagalna dla siostry Janiny – w dniu urodzin oraz Magdy i Damiana – 20 rocz. ślubu
18.00    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 13 )
        
Czwartek, 15.07. Świętego Bonawentury
6.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Agaty i Mateusza – 5 rocz. ślubu
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 14 )
18.00    +    Henryk Jeka
        
Piątek, 16.07. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
6.30    +    Mąż Stanisław – 15 rocz. śmierci
8.30    ++    Elżbieta i Alfons
18.00    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 15 )
        
Sobota, 17.07.
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 16 )
8.30    ++    Rodzice: Aniela i Jan oraz rodzeństwo: Maria i Jan
18.00    ++    Amelia i Antoni Kowalewscy oraz rodzice z obojga stron
        
Niedziela, 18.07. XVI Niedziela Zwykła
7.00    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 17 )
8.30    ++    Rodzice: Ludwika i Bolesław
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Henryk oraz rodzice z obojga stron
13.00    -    CHRZEST: Dzieci, Rodzice, Chrzestni
18.00    +    Małgorzata Potrykus – 7 rocz. śmierci
        

Poniedziałek, 19.07.
6.30    ++    Zbigniew Kaczmarek – 7 rocz. śmierci oraz mama Janina Bojor
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 18 )
18.00    +    Joanna Koziołek – 1 rocz. śmierci
        
        
Wtorek, 20.07.
6.30    +    Zygfryd Sikorski – int. z pogrzebu
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 19 )
18.00    ++    Janina Bukowska – 4 rocz. śmierci oraz Jan i rodzice z obojga stron
        
Środa, 21.07.
6.30    -    O łaskę nawrócenia oraz zdrowie dla syna Krzysztofa
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 20 )
18.00    ++    Rodzice: Helena i Bernard
        
Czwartek, 22.07. Świętej Marii Magdaleny - święto
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 21 )
8.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Lidii oraz jej rodziny – w dniu urodzin
18.00    +    Anna Janusz – 26 rocz. śmierci
        
Piątek, 23.07. Świętej Brygidy - święto
6.30    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny – w dniu urodzin
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 22 )
18.00    +    Mąż Paweł – w dniu urodzin
        
Sobota, 24.07. Świętej Kingi
6.30    ++    Rodzice: Anna i Leon, brat Stanisław i bratowa Regina
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 23 )
18.00    ++    Jadwiga i Antoni Trybull oraz Franciszek i zmarli z rodziny Trybull i Szenkin
        
Niedziela, 25.07. XVII Niedziela Zwykła
7.00    ++    Z rodziny Ball i Popiołkiewicz
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 24 )
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Józef Strzyżewski – 3 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny
13.00    ++    Zdzisława Walkiewicz – 16 rocz. śmierci oraz Andrzej Roman – 18 rocz. śmierci
18.00    ++    Jan – 7 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
        

Poniedziałek, 26.07. Świętych Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny
6.30    ++    Rodzice: Jadwiga i Bernard oraz zmarli z rodziny
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 25 )
18.00    ++    Kazimierz i Andrzej oraz rodzice
        
        
Wtorek, 27.07.
6.30    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Stanisława oraz całej rodziny
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 26 )
18.00    ++    Rodzice: Naneta i Tadeusz, dziadkowie i babcie z obojga stron oraz Adam i Zbigniew
        
Środa, 28.07.
6.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 27 )
8.30    +    Kazimiera – w dniu urodzin
18.00    ++    Zbigniew – 4 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
        
Czwartek, 29.07. Świętej Marty
6.30    ++    Rodzice: Kunegunda i Stanisław, rodzeństwo: Czesław Tadeusz, Władysław, Anna z rodziny Wygońskich oraz Piotr Biernacki
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 28 )
18.00    +    Sabina Żyłowska – int. z pogrzebu
        
Piątek, 30.07.
6.30    +    Henryk Kamiński
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 29 )
18.00    ++    Jadwiga, Kazimierz, Wiesława, Andrzej
        
Sobota, 31.07. Świętego Ignacego z Loyoli
6.30    +    Urszula Bieszke – 8 rocz. śmierci
8.30    +    Ks. Lech Stasiewski ( greg. 30 )
18.00    +    Janina Józefowicz – int. z pogrzebu
        
Niedziela, 01.08. XVIII Niedziela Zwykła
7.00    -    Dziękczynno – błagalna dla Ewy i Tomasza – 34 rocz. ślubu
8.30    -    Waldemar – w dniu urodzin
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    +    Ks. Edmund Rzewnicki – 78 rocz. śmierci
13.00    -    CHRZEST: Dzieci, Rodzice, Chrzestni
18.00    ++    Antoni Poźniak – int. od Doroty i Tadeusza Sawickich
        
Poniedziałek, 02.08.
6.30    ++    Dusze w czyśćcu cierpiące
8.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Alicji – w dniu urodzin oraz jej rodziny
18.00    ++    Zygmunt oraz rodzice z obojga stron
       
Wtorek, 03.08.
6.30    ++    Z rodziny: Miotke i Hincków
8.30    ++    Mąż Kazimierz – 11 rocz. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
18.00    -    W intencji Papieża, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam
        
Środa, 04.08. Świętego Jana Marii Vianneya
6.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Hanny i Włodzimierza – 48 rocz. ślubu
8.30    ++    Jerzy Klonecki oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
18.00    ++    Rodzice: Franciszka i Józef, bracia: Henryk i Mieczysław oraz szwagierka Zofia
        
Czwartek, 05.08.
6.30    ++    Rozalia, Michał, Ryszard, Zbysław
8.30    +    Lucjan Sobiech
18.00    -    Za kapłanów oraz święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
        
Piątek, 06.08. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA
6.30    ++    Rodzice: Czesława i Mieczysław oraz Stanisława, Romuald, Stefan
8.30    ++    Rodzice: Ludwika i Bolesław
10.00    -    Dziękczynno – błagalna dla Patrycji i Piotra – 10 rocz. ślubu
16.00    +    Jan Stachowiak – 1 rocz. śmierci
18.00    -    ZA PARAFIAN
    -    W intencji Misji  Świętych
    +    Jan Czechowski – int. z pogrzebu
    +    Mirosław Jankowski – int. z pogrzebu    
        
Sobota, 07.08.
6.30    ++    Marian Teofilewski – 1 rocz. śmierci oraz rodzice i brat Bogdan
8.30    -    Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00    -    Do Niepokalanego Serca Maryi o przemianę naszych serc
        
Niedziela, 08.08. XIX Niedziela Zwykła
7.00    ++    Rodzice: Gertruda i Józef, brat Zygfryd i bratowa Elwira
8.30    ++    Maria – 5 rocz. śmierci, rodzice, brat Jan z rodziny Dobke
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    +    Józef Brylowski – 2 rocz. śmierci
13.00    -    Eugenia i Eugeniusz Rode – 50 rocz. ślubu
18.00    +    Barbara Wojciechowska – int. z pogrzebu
        





        


 





       

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
70 0.081712961196899