Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA

ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

24 czerwca 2018 roku


1. W dniu dzisiejszym swoją pracą na misjach podzieli się nasz misjonarz ks. Jacek Golombek. Będzie okazja, aby wspomóc jego pracę naszą modlitwą i ofiarą.


2. Dzisiaj parafia Świętego Jana Chrzciciela obchodzi uroczystość odpustową. Uroczysta suma zostanie odprawiona o godz. 1300.


3. W czwartek w liturgii kościoła wspominamy Św. Ireneusza.


4. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte odprawimy o godz. 630, 830, 1000, i 1800. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.


5. W przyszłą niedzielę o godz. 700 Msza Św. w języku kaszubskim.


6. W dniach 7 – 8 lipca organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy na 27-lecie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w sklepiku czynnym od godz. 900 do 1300.


7. Wszystkich narzeczonych, którzy pragną zawrzeć sakrament małżeństwa w lipcu, sierpniu lub wrześniu prosimy, aby formalności w biurze parafialnym oraz w poradnictwie rodzinnym załatwili do końca czerwca.


8. Przed kościołem prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Galilea”, na stelażu pozostałe tytuły prasy.


9. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje oraz gościom przebywającym w naszej parafii życzymy wielu wrażeń, dobrej pogody, bezpiecznej drogi i pokoju serca – pamiętajmy o niedzielnej Mszy Św. i codziennej modlitwie.

© 2008 Parafia Przemienienia Pańskiego | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de