Intencje Mszy Świętej

Sobota Wielkanocna, 10.04.
6.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 7 )
8.30    + / -    Członków Żywego Różańca oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin
18.00    +    Mama Jadwiga Kryjewska – 100 rocz. urodzin
        
II NIEDZIELA WIELKANOCNA, 11.04. – Uroczystość Miłosierdzia Bożego
7.00    ++    Maria Dawidowska – 31 rocz. śmierci, ojciec Augustyn, teściowie i mąż Henryk
8.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 8 )
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Hanna Dziedzic – 20 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
13.00    ++    Żona Marta Szefer – 4 rocz. śmierci, rodzice: Anna i Józef Turbak oraz Gertruda i Bronisław Szefer
18.00    +    Teofil Szulc – 7 rocz. śmierci


Poniedziałek, 12.04.
6.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 9 )
8.30    -    Dziękczynno – błagalna dla Waldemara oraz całej rodziny
18.00    +    Dorota Rogowska – 9 rocz. śmierci
        
Wtorek, 13.04.
6.30    +    Sabina Żyłowska – o miłosierdzie Boże i łaskę życia wiecznego
8.30    ++    Siostra Natalia – 14 rocz. śmierci, mąż Gerard Dering oraz szwagier Teodor
18.00    ++    Maria i Stanisław ( greg. 10 )
20.00    -    W intencji Ofiarodawców
    -    Za kapłanów z naszej parafii oraz tych, którzy pracowali i będą pracować wśród nas – int. Żywego Różańca
    ++    Genowefa – 8 rocz. śmierci oraz Irena i Franciszek
    ++    Rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny: Byczkowskich i Biernat
        
Środa, 14.04.
6.30    ++    Walentyna i Wacław Stasiewicz
8.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 11 )
18.00    ++    Melania, Tadeusz Przesmyccy oraz: Krystyna, Mieczysław, Jacek, Maciej Tokarczyk
        
        
Czwartek, 15.04.
6.30    +    Ks. Jan – w dniu urodzin
8.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 12 )
18.00    ++    Mąż Tadeusz, syn Piotr oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
        
Piątek, 16.04.
6.30    ++    Mąż Henryk – 8 rocz. śmierci, teściowie: Anastazja i Jan oraz rodzeństwo: Elżbieta i Ludwik
8.30    ++    Maria i Stanisław ( greg. 13 )
18.00    -    WSPÓLNOTY PARAFIALNE
        
Sobota, 17.04.
6.30    ++    Rodzice: Helena i Walenty oraz siostra Gabrysia
8.30    -    Za chorych i cierpiących w naszych rodzinach i naszej parafii
18.00    ++    Maria i Stanisław ( greg. 14 )
        
III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 18.04.
7.00    +    Józefa – w rocz. śmierci
8.30    -    Piotr – 12 rocz. urodzin
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    -    O Boże błogosławieństwo dla córki Doroty – w dniu urodzin oraz jej rodziny
13.00    -    CHRZEST: Dzieci, Rodzice, Chrzestni
18.00    ++    Maria i Stanisław ( greg. 15 )
        



       

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
89 0.074339151382446