Intencje Mszy Świętej

Sobota, 12.06. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
6.30    +    Halina ( greg. 27 )
8.30    + / -    Członków Żywego Różańca oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących i ich rodzin
18.00    ++    Czesław Wiśniewski – 18 rocz. śmierci, Edward Wolak – 4 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
        
Niedziela, 13.06. XI Niedziela Zwykła
7.00    ++    Helena i Jan Naczk oraz rodzeństwo
8.30    ++    Elżbieta i Alfons oraz Helena i Anna
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Rozalia i Antoni oraz Stanisława, Maria Helena z rodziny Jasińskich
13.00    ++    Włodzimierz – 35 rocz. śmierci oraz teściowie i dziadkowie
18.00    +    Halina ( greg. 28 )
20.00    -    W intencji Ofiarodawców
    -    O zjednoczenie chrześcijan oraz prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców int. Żywego Różańca
    ++    Antoni, Krystyna, Piotr, Lucyna, Franciszek, Halina, Roman, Cecylia, Janusz
    ++    Zofia i Antoni Błaszkowscy

Poniedziałek, 14.06. Michała Kozala
6.30    ++    Rozalia, Franciszek, Urszula, Zofia, Zygmunt, Jerzy, Antoni, Stanisław
    -    O szczęśliwą operację dla Urszuli
8.30    +    Halina ( greg. 29 )
18.00    ++    Jan Szczubełek oraz zmarli z rodziny
        
        
Wtorek, 15.06.
6.30    +    Halina ( greg. 30 )
    -    O szczęśliwą operację dla wnuczka Igora
8.30    +    Irena – 31 rocz. śmierci
18.00    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców: Małgorzaty i Jana
        
Środa, 16.06.
6.30    +    Józef Kołakowski – 2 rocz. śmierci
8.30    ++    Helena i Leon
18.00    ++    Kazimierz Mielewczyk – 40 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron
        
Czwartek, 17.06. Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
6.30    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mariusza – w dniu urodzin
8.30    ++    Z rodziny Skarweckich i Kitel
18.00    -    Dziękczynno – błagalna dla Emilii i Anatowa – 49 rocz. ślubu oraz całej rodziny
        
Piątek, 18.06.
6.30    +    Ferdynand Milewski – 4 rocz. śmierci
8.30    ++    Weronika, Stefan, Marek Zander
18.00    +    Zbigniew Haase – 1 rocz. śmierci
        
Sobota, 19.06.
6.30    ++    Mąż Czesław – 19 rocz. śmierci, szwagier Tadeusz, teściowie oraz zmarli z rodziny: Mik i Tondrów
8.30    ++    Marta i Benedykt oraz zmarli z ich rodzin
16.30    -    ŚLUB: Anna Słomkowska i Paweł Ciszewski
18.00    -    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków
        
Niedziela, 20.06. XII Niedziela Zwykła
7.00    ++    Z rodziny Zander
8.30    ++    Leszek – 23 rocz. śmierci oraz Janusz Sidorczuk – 41 rocz. śmierci
10.00    -    ZA PARAFIAN
11.30    ++    Brunon – 30 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Jeka i Skelnik
13.00    -    CHRZEST: Dzieci, Rodzice, Chrzestni
18.00    -    Anna i Jarosław – 18 rocz. ślubu
        


 





       

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
89 0.083033084869385